Šaštín-Stráže - Zjednodušená verzia stránok

Oznamy - Mesto má novú úradnú tabuľu!

Občania majú od 9.12.2019 neobmedzený prístup k úradnej tabuli.

Z dôvodu, že úradná tabula mesta Šaštín-Stráže bola doteraz umiestnená v budove mestského úradu formou nástenky, mesto objednalo a dňa 09.12.2019 osadilo novú, osvetlenú úradnú tabulu (  zapojenie osvetlenia tabule sa bude realizovať nadchádzajúce dni) pred mestský úrad, aby bola prístupná pre obyvateľov 24 hodín denne. Teší nás skutočnosť, že verejnosť bude mať neobmedzene prístup k úradnej tabuli mesta.

Najbližšie dni, ako to aj počasie dovolí, upravíme terén a pred úradnou tabulou položíme zámkovú dlažbu.

Vymenili sme aj informačné tabule, ktoré sa nachádzajú oproti budove mestského úradu. Táto výmena bola tiež nevyhnutná, keďže bezpečnostný technik písomne  skonštatoval, že stav pôvodných informačných tabúľ vykazoval technické nedostatky a pri manipulácii ohrozovali bezpečnosť príslušných zamestnancov. Keďže bolo uzamykanie pôvodných informačných tabúľ nefunkčné, bola to hrozba aj pre občanov, nakoľko pri neodbornej manipulácii hrozil úraz, za ktorý by bolo zodpovedné mesto.

Dátum vloženia: 13. 12. 2019 11:04
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 3. 2020 9:15