04.09.2019-streda

Baliarne Maxin, s.r.o. so sídlom v Kútoch prijmú do pracovného pomeru pracovníčku do výroby. Plat 630€.
Baliarne Maxin, s.r.o. so sídlom v Kútoch prijmú do pracovného pomeru obchodného zástupcu s vod.preukazom skupiny B. Ide o zabehnutú ochodnú pozíciu s platom 800€. Bl.info Vám budú poskytnuté priamo vo firme, alebo na t.č.034/6597 894.

Západoslovenská energetika oznamuje občanom,že v časti mesta Šaštín prebiehajú odpočty elektromerov všetkých dodávateľov elektrickej energie. Žiadame občanov, aby stav elektromeru umiestnili na viditeľné miesto.

P.Říhová oznamuje občanom, že predáva konzumné zemiaky na zimné uskladnenie v cene 0,55€kg, ďalej cibuľu žltú v cene 0,60€kg, cibuľu červenú v cene 0,80€ kg, cesnak paličiak i nepaličiak v cene 7€/kg. Po dohode je možný dovoz. Tovar si môžete objednať na t.č.0950701930, alebo priamo zakúpiť na adrese Bernolákov rad č.349, Šaštín-Stráže.

Predajňa sudových vín Monarch oznamuje občanom, že má v ponuke okrem sudových vín Matyšák a Limbach aktuálne aj biely, ružový a červený burčiak v cene 2,50€ za liter. Srdečne pozývajú na nákup od 08.00do 17.00 hod. na ulici Alej 593 v Šaštíne.

Primátor mesta  na základe žiadosti jednej tretiny poslancov MsZ v Šaštíne-Strážach, menovite p.Cyrila Filípka, p.Miroslava Noska, p.Dagmar Fodorovej, Ing.Bc.Michala Kvačkaja oznamuje , že sa V.zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Šaštíne - Strážach uskutoční v súlade s ustanovením § 12 ods.3 prvej vety zákona SNR č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov, dňa06.septembra 2019, t.j. v piatok o 15.00 hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu v Šaštíne - Strážach s jediným bodom programu: Odvolanie Ing. Antona Mošaťa z pozície hlavného kontrolóra Mesta Šaštín-Stráže.

CVČ oznamuje, že prihlásiť deti do záujmových útvarov je možné celý týždeň v čase od 08.00 do 16.00 hod. V ponuke sú záujmové útvary pre deti do 5 rokov a to tanečná prípravka a tvorivé dielničky, pre predškolákov tiež tanečná, montessoráčik a angličtina hrou. Pre žiakov ZŠ ponúkajú montessoráčik do 7 rokov, pre prvákov agnličtinu hrou, v tanečnej môžu pokračovať prípravkári z minulého roka. Svoju činnosť pokračuje aj volejbalový krúžok, florbalový, futbalový, rybársky, šperkársky aj mažoretky. Medzi novinkami v tomto šk.roku sú záujmové útvary Veda hrou, tvorivý ateliér a cykloturistický krúžok. Pre dospelých Joga pre začiatočníkov s p.Slovákom, ktorí budú mať úvodné stretnutie 09.09.2019 o 16.00 hod. v CVČ Beťárik, ďalej Fit jogu a tvorivé šikovné ručičky. Zároveň zamestnanci CVČ pozývajú na Deň otvorených dverí už túto sobotu 07.septembra so začiatkom o 14.30 hod. v CVČ.

Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu Šaštín-Stráže pozýva svojich členov na členskú schôdzu, ktorá sa bude konať v nedeľu 8.septembra o 09.00 hod. v KD v Šaštíne.

Dátum vloženia: 4. 9. 2019 13:09
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 9. 2019 13:52