05.09.2019-štvrtok

Primátor mesta  na základe žiadosti jednej tretiny poslancov MsZ v Šaštíne-Strážach, menovite p.Cyrila Filípka, p.Miroslava Noska, p.Dagmar Fodorovej, Ing.Bc.Michala Kvačkaja oznamuje , že sa V.zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Šaštíne - Strážach uskutoční v súlade s ustanovením § 12 ods.3 prvej vety zákona SNR č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov, dňa 06.septembra 2019, t.j. v piatok o 15.00 hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu v Šaštíne - Strážach s jediným bodom programu: Odvolanie Ing. Antona Mošaťa z pozície hlavného kontrolóra Mesta Šaštín-Stráže.

Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu Šaštín-Stráže pozýva svojich členov na členskú schôdzu, ktorá sa bude konať v nedeľu 8.septembra o 09.00 hod. v KD v Šaštíne.

CVČ oznamuje, že prihlásiť deti do záujmových útvarov je možné celý týždeň v čase od 08.00 do 16.00 hod. V ponuke sú záujmové útvary pre deti do 5 rokov a to tanečná prípravka a tvorivé dielničky, pre predškolákov tiež tanečná, montessoráčik a angličtina hrou. Pre žiakov ZŠ ponúkajú montessoráčik do 7 rokov, pre prvákov angličtinu hrou, v tanečnej môžu pokračovať prípravkári z minulého roka. Svoju činnosť pokračuje aj volejbalový krúžok, florbalový, futbalový, rybársky, šperkársky aj mažoretky. Medzi novinkami v tomto šk.roku sú záujmové útvary Veda hrou, tvorivý ateliér a cykloturistický krúžok. Pre dospelých Joga pre začiatočníkov s p.Slovákom, ktorí budú mať úvodné stretnutie 09.09.2019 o 16.00 hod. v CVČ Beťárik, ďalej Fit jogu a tvorivé šikovné ručičky. Zároveň zamestnanci CVČ pozývajú na Deň otvorených dverí už túto sobotu 07.septembra so začiatkom o 14.30 hod. v CVČ.

Predajňa sudových vín Monarch oznamuje občanom, že má v ponuke okrem sudových vín Matyšák a Limbach aktuálne aj biely, ružový a červený burčiak v cene 2,50€ za liter. Srdečne pozývajú na nákup od 08.00do 17.00 hod. na ulici Alej 593 v Šaštíne.

Stavebniny Čestav s.r.o. Sekule oznamujú občanom, že predávajú murovacie tvárnice Porfix so zľavou 20%. Pri objednávke Tvárnic Porfix na celý dom bude zľava 40%. Akcia platí do konca roka 2019. Ďalej oznamujú občanom, že predávajú štrk, piesok, drvený a plavený kameň, zámkovú dlažbu, debniace tvárnice, vodomerné šachty, betónové panelové ploty, OSB dosky, sadrokartónový a zateplovací systém, betónové dekoračné prvky-imitácia dreva, spojovací, železiarsky a iné stavebný materiál. Bl.info Vám budú poskytnuté na t.č.0918378386, alebo priamo stavebniny Sekule na železničnej stanici.

Dátum vloženia: 5. 9. 2019 14:21
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 9. 2019 13:51