09.09.2021-štvrtok

Mesto Šaštín-Stráže žiada občanov o okamžité odstránenie stavebného materiálu, sute, odpadu, prípadne paliva z verejného priestranstva pred ich nehnuteľnosťami a zároveň prosí občanov o spoluprácu pri úprave verejného priestranstva pred ich domami-pokosenie trávy. Čítaj ďalej...

Mesto Šaštín-Stráže v najbližšom období navštívi veľké množstvo pútnikov, preto je v našom spoločnom záujme, aby si z návštevy mesta odniesli pekné spomienky.

Mesto Šaštín-Stráže v zmysle Všeobecne záväzného nariadenia Mesta Šaštín-Stráže č.1/2019 o poskytovaní dotácií z rozpočtu Mesta Šaštín-Stráže vyhlasuje pre rozpočtové organizácie, občianske združenia, športové a iné organizácie s právnou subjektivitou so sídlom v meste Šaštín-Stráže výzvu na podávanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu Mesta Šaštín-Stráže na rok 2022. Termín uzávierky prijímania žiadostí je 16.september 2021. Bl.info a formulár žiadosti o dotáciu nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta.

Mesto Šaštín - Stráže, Komisia pre kultúru v spolupráci s OZ Post Bellum Vás pozývajú na eteriérovú výstavu, ktorá je do 14.septembra 2021 nainštalovaná na Námestí slobody v Šaštíne-Strážach. Putovná výstava s názvom" Po 2.svetovej vojne".nadväzuje na osvedčený koncept expozícií OZ Post Bellum SK/Príbehy 20.storočia. Ide o 15 príbehov ľudú, ktorí prežili 2.svetovú vojnu. Tieto príbehy sú umiestnené na veľkoplošných transparentoch na 4 vežiach. Autorom portrétov je fotograf Tomáš Halász a grafiky"Bojovník proti fašizmu" je Matúš Maťáťko.

Materská škola oznamuje rodičom, že od pondelka 13.septembra do piatka 17.septembra bude prevádzka MŠ zatvorená z dôvodu poskytnutia priestorov mat.školy dobrovoľníkom pri príležitosti návštevy sv.otca Františka v našom meste.

OZ Septimavia v spolupráci s Farským úradom Šaštín-Stráže a Mestom Šaštín-Stráže Vás pozývajú na koncert speváckeho zboru 7hlások, ktorý sa uskutoční dňa 10.septembra t.j. v piatok o 21.00 hod. na nádvorí Baziliky Sedembolestnej Panny Márie.

Firma Emotrans s.r.o. Senica príjme do trvalého pracovného pomeru vodičov sanitných vozidiel. Kvalifikačné predpoklady: vodičské oprávnenie sk.B, prax vo vedení motorových vozidiel. Požadovanú zdravotnú kvalifikáciu je možné doplniť v rámci firmy. Základná mzda 750€+zákonné príplatky, prémiová zložka, osobné ohodnotenie kvality výkonu. Bl.info na t.č.0918382497.

CVČ Beťárik Vás srdečne pozýva na Deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať dňa 10.septembra t.j. v piatok do svojich priestrov aj do záhrady, kde bude pripravený program. Dopoludnia od 10 do 12.00 hod.pre mamičky s detičkami do 3 rokov s tvorivými dielničkami a pohybovými hrami. V poobedňajších hodinách od 15.30 hod.aktivity v rámci prezentácie hlavne nových záujmových útvarov ako je skákanie na trampolínach, tvorenie a rôzne hry s hudobným doprovodom na bicích v podaní Adama Mikuša. Po 17.00 hod. privítame aj tínedžerov, pre ktorých sú tiež pripravené zaujímavé aktivity. Mili rodičia, využite poslednú príležitosť odovzdať prihlášky do záujmových útvarov a prídite do CVČ.

Vinotéka na námestí Slobody vedľa nábytku Madea oznamuje, že od dnes má v ponuke čerstvý burčiak a tiež upozorňuje svojich zákazníkov na zmenené otváracie hodiny:pondelok,utorok,streda zatvorené, štvrtok a piatok otvorené od 08.30 do 12.00 a od 13.00 do 17.00hod.v sobotu od 08.00 do 12.00 hod.

Lunapark Faltýnek oznamuje občanom, že pri mestskej knižnici je umiestnený Lunapark, ktorý sa tu zdrží krátku dobu do nedele 12.septembra 2021. Otvorené je už od dnes od 15.00 hod. a počas víkendu od 13.00 hod.

Rakúska tradičná čokoládovňa prichádza z ponukou cukroviniek ako napr.čokoládové banániky, rum-kokos guličky, jahody v čokoláde, slivky s rumom v čokoláde, slané a sušienky. Tovar ponúka za diskontné ceny. Čas predaja je zajtra 10.septembra 2021 na mestskom trhovisku.

Street Food Nely Vás pozýva dnes, zajtra a v sobotu na trhovisko na cigánsku pečienku a trhané mäso s hranolkami.

Dátum vloženia: 9. 9. 2021 8:58
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 9. 2021 13:35