10.09.2021-piatok

Mesto Šaštín-Stráže oznamuje občanom, že dňa 13.septembra t.j. v pondelok sa bude konať vývoz separovaného zberu t. j papier a plasty. Žiadame občanov, aby vrecia vyložili pred dom v pondelok ráno o 06.00 hodiny.

Mesto Šaštín-Stráže v zmysle Všeobecne záväzného nariadenia Mesta Šaštín-Stráže č.1/2019 o poskytovaní dotácií z rozpočtu Mesta Šaštín-Stráže vyhlasuje pre rozpočtové organizácie, občianske združenia, športové a iné organizácie s právnou subjektivitou so sídlom v meste Šaštín-Stráže výzvu na podávanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu Mesta Šaštín-Stráže na rok 2022. Termín uzávierky prijímania žiadostí je 16.september 2021. Bl.info a formulár žiadosti o dotáciu nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta.

Mesto Šaštín - Stráže, Komisia pre kultúru v spolupráci s OZ Post Bellum Vás pozývajú na eteriérovú výstavu, ktorá je do 14.septembra 2021 nainštalovaná na Námestí slobody v Šaštíne-Strážach. Putovná výstava s názvom" Po 2.svetovej vojne".nadväzuje na osvedčený koncept expozícií OZ Post Bellum SK/Príbehy 20.storočia. Ide o 15 príbehov ľudú, ktorí prežili 2.svetovú vojnu. Tieto príbehy sú umiestnené na veľkoplošných transparentoch na 4 vežiach. Autorom portrétov je fotograf Tomáš Halász a grafiky"Bojovník proti fašizmu" je Matúš Maťáťko.

Materská škola oznamuje rodičom, že od pondelka 13.septembra do piatka 17.septembra bude prevádzka MŠ zatvorená z dôvodu poskytnutia priestorov mat.školy dobrovoľníkom pri príležitosti návštevy sv.otca Františka v našom meste.

OZ Septimavia v spolupráci s Farským úradom Šaštín-Stráže a Mestom Šaštín-Stráže Vás pozývajú na koncert speváckeho zboru 7hlások, ktorý sa uskutoční dňa 10.septembra t.j. v piatok o 21.00 hod. na nádvorí Baziliky Sedembolestnej Panny Márie.

Firma Emotrans s.r.o. Senica príjme do trvalého pracovného pomeru vodičov sanitných vozidiel. Kvalifikačné predpoklady: vodičské oprávnenie sk.B, prax vo vedení motorových vozidiel. Požadovanú zdravotnú kvalifikáciu je možné doplniť v rámci firmy. Základná mzda 750€+zákonné príplatky, prémiová zložka, osobné ohodnotenie kvality výkonu. Bl.info na t.č.0918382497.

Vinotéka na námestí Slobody vedľa nábytku Madea oznamuje, že od dnes má v ponuke čerstvý burčiak a tiež upozorňuje svojich zákazníkov na zmenené otváracie hodiny:pondelok,utorok,streda zatvorené, štvrtok a piatok otvorené od 08.30 do 12.00 a od 13.00 do 17.00hod.v sobotu od 08.00 do 12.00 hod.

Lunapark Faltýnek oznamuje občanom, že pri mestskej knižnici je umiestnený Lunapark, ktorý sa tu zdrží krátku dobu do nedele 12.septembra 2021. Otvorené je už od dnes od 15.00 hod. a počas víkendu od 13.00 hod.

Dátum vloženia: 12. 9. 2021 16:59
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 9. 2021 13:20