11.02.2020-utorok

SZTP oznamuje svojím členom, že členský príspevok si môžu zaplatiť každý štvrtok v klube od 15.00 hodiny.

Mesto Šaštín-Stráže oznamuje občanom, že dňa 12.februára t.j.v stredu o 15.00 hod. sa bude konať v zasadacej miestnosti MsÚ VIII.zasadnutie Mestského zastupiteľstva.

Aktivisti z CVČ a škôl v meste Vás srdečne pozývajú na divadelné predstavenie divadelnej skupiny XY z Rovenska na veselohru s názvom Súsedova zahrádka. Predstavenie sa uskutoční k KD v Šaštíne 16.februára (v nedeľu) o 19.00 hod.Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji v CVČ, v ZŠ aj MŠ ako aj na MsÚ. Symbolickým vstupným 4€ pre dospelých a zľavneným pre deti od 10 rokov a dôchodcov 3€ prispejete do verejnej zbierky charitatívneho podujatia Úsmev pre Sofiu. Charitatívne podujatie Úsmev pre Sofiu spolu s kultúrnym programom s názvom Fašiangové tradície v regióne sa uskutoční v rovnaký deň 16.februára s oficiálnym otvorením o 14.30 hod. v KD v Šaštíne. V programe vystúpia turci aj šablári, folkloristi, hudobníci aj speváci zo Šaštína Stráži z Čárov,Štefanova z Borského Mikuláša, Kútov a zo Smolinského-malí i veľkí. Príďte ochutnať zabíjačkové špeciality, oškvarky, jaterničky či klobásy, alebo len sádlový chlieb s cibuľou. Výťažok celého charitatívneho podujatia bude venovaný do verejnej zbierky Úsmev pre Sofiu, dievčatko z nášho mesta. Teší na na Vás tím dobrovoľníkov.

Oznamujeme občanom, že sa našiel väčší zväzok kľúčov. Občan, ktorý kľúče stratil si ich môže vyzdvihnúť na MsÚ.

Dátum vloženia: 11. 2. 2020 12:28
Dátum poslednej aktualizácie: 11. 2. 2020 12:30