12.09.2019-štvrtok

Mestský úrad oznamuje občanom, že dňa 13.septembra t.j. v piatok sa bude konať vývoz separovaného zberu t.j. papier a plasty. Žiadame občanov, aby vrecia vyložili pred dom v piatok ráno do 06.hodiny.

TJ Spartak Stráže oznamuje svojím priaznivcom, že dňa 15.septembra t.j. v nedeľu o 10.00 hod. zohrá A mužstvo majstrovský futbalový zápas proti TJ Lakšárska Nová Ves.

Majiteľka stánku Monarch Vás pozýva na nákup  burčiaku v cene 2,50€ za liter. Ďalej oznamuje, že má na predaj syrové výrobky:bryndzu a syr z ovčieho mlieka, korbáčiky, maslo a iné výrobky. Otvorené je pondelok až piatok od 08.00 do 12.00 a od 13.30 do 17.00 hod. Majiteľka sa teší na Vašu návštevu.

Obec Moravský Sv.Ján Vás srdečne pozýva na ďalší ročník Habánsky hodov, ktoré sa budú konať dňoch 14.a15.septembra. V sobotu je pripravená hodová zábava v Hale u záhradkárov, kde sa o dobrú zábavu od 20.00 hod. postará hudobná skupina Sway Banda a po nej od 24.00 hod. DJ Roman. V  nedeľu bude na Habánskom dvore od 14.00 hod. do tanca i na počúvanie vyhrávať dychová hudba Záhorácki muzikanti. Pripravený je aj bohatý sprievodný program-habánska keramika, výstava fotografií, hrnčiarsky kruh a výstava výpestkov miestnych záhradkárov. O občerstvenie je postarané.

Pizzéria PCP oznamuje občanom, že príjme do trvalého pracovného pomeru vodiča na rozvoz pizze. Bližšie informácie Vám budú poskytnuté v prevádzke Pizza pcp, alebo na t.č.0907065275.

Zdravotná poisťovňa Dôvera Vám ponúka príležitosť zmeniť zdravotnú poisťovňu v mieste vášho bydliska. Máte poslednú možnosť zmeniť svoju poisťovňu do konca Septembra. Okrem základného poistenia vám ponúka aj množstvo výhod. Pri zmene zdravotnej poisťovne je nutné mať pri sebe občiansky preukaz. Bližšie informácie Vám budú poskytnuté na t.č.0948520507.

Vedúci predajne sudových vín a liehovín Rabak oznamuje občanom, že bude zajtra predávať burčiak.

Nutri Food poradňa v Šaštíne, ktorá je zameraná na liečbu nadváhy a obezity oznamuje občanom, že v mesiaci september prebieha akcia na vstupnú prehliadku v cene 15€ zdarma. Poradňa sa nachádza v Šaštíne na námestí na Novovekej ulici. Bl.info na t.č.0910628555.

Zelená Dolina, s.r.o. Ružomberok poverená spoloč.Západoslovenská distribučná, a.s. so sídlom Bratislava, si Vás dovoľuje osloviť podľa zákona č.251/2012 Z.z. o energetike s výzvou na odstránenie resp.okliesnenie stromov, drevín resp.iných porastov, ktoré sa nachádzajú na vašich pozemkoch a ohrozujú bezpečnosť alebo spoľahlivosť prevádzky energetických zariadení. Jedná sa o údržbu vzdušného vedenia, podperných bodov, transformátorových staníc, domových prípojok a príslušenstva NN vedenia. V prípade ak stromy, dreviny resp.iné porasty nebudú do termínu začatia prác odstránené resp.okliesnené vlastníkmi má Zelená Dolina právo na dobu nevyhnutnú na odstránenie týchto stromov alebo iných porastov vstúpiť na Vaše pozemky. Odstránenie/okliesnenie týchto porastov hláste priamo na adrese Západoslovenská distribučná ,a.s. Termín začatia prác je naplánovaný podľa potreby Západoslovenskej distribučnej, a.s.

Trnavský samosprávny kraj oznamuje občanom, že od 16.09 do 30.09.2019 bude možné zasielať požiadavky a pripomienky občanov na úpravu súčasne platných cestovných poriadkov. Platné cestovné poriadky sú zverejnené na internetových stránkach dopravcov zabezpečujúcich služby vo verejnom záujme. Vaše požiadavky zasielajte do 30.09.2019 e-mailom, alebo písomne dopravcovi, ktorý zabezpečuje svojimi linkami dopravnú obslužnosť a na vedomie TTSK, odboru dopravnej politiky. Na požiadavky doručené po stanovenom termíne nebude prihliadnuté, nakoľko TTSK musí doručené pripomienky a požiadavky prerokovať s dopravcom.

TJ Slovan Šaštín oznamuje svojím priaznivcom, že dňa 14.septembra t.j. v sobotu o 16.00 hod. zohrá A mužstvo majstrovský futbalový zápas proti TJ Družstevník Hlboké. O 19.00 hod. Vás TJ Slovan Šaštín pozýva na hodovú zábavu. Do tanca bude hrať Vlado Daniš. Ďalej TJ Slovan Šaštín oznamuje, že dňa 15.septembra t.j. v nedeľu o 12.00 hod. zohrá majstrovský futbalový zápas mladšia prípravka U9 proti TJ Družstevník Hlboké a o 13.00 hod. zohrá majstrovský futbalový zápas dorast U19 proti TJ Kopčany.

Dátum vloženia: 12. 9. 2019 9:39
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 9. 2019 9:38