13.02.2020-štvrtok

Mestský úrad oznamuje občanom,že dňa 17.februára t.j. v pondelok sa bude konať vývoz separovaného zberu t.j. papier a plasty. Žiadame občanov, aby vrecia vyložili pred dom v pondelok ráno do 6 hodiny.

Miestny klub KDH Vás pozýva na stretnutie s kandidátmi do NR SR za KDH p.Mariánom Čaučíkom, Renátou Ocilkovou, Miriam Kuzárovou, Markom Michalčíkom a Romanom Sovom. Stretnutie sa bude konať dňa 14.februára t.j. zajtra o 19.00 hod. v KD v Šaštíne. Pripravený je aj kultúrny program.

MsÚ oznamuje občanom, že v časti mesta Šaštín budú v dňoch 17.a18.februára t.j. pondelok, utorok umiestnené veľkoobjemové kontajneri a to pri KD Šaštín, pri cintoríne, na uliciach Nádražná, Novoveská, Pri bitúnku a Zákostolie, ktoré slúžia na objemný odpad, ktorý predstavujú komunálne odpady, ktoré sa svojou veľkosťou nevojdú do klasických odpadových nádob. Patria sem:staré nábytky, kuchynské linky, skrine, dvere, sedačky, matrace, koberce, rôzne nádoby, umývadlá, bytové jadrá a podobne. Nepatria sem:opotrebované pneumatiky, vyradené elektrické a elektronické zariadenia, ako sú vysávače, televízory, počítače, chladničky, mrazničky, zelený odpad, orezané stromy a kríky, ani stavebný odpad. V dňoch 20.a 21.februára t.j.štvrtok a piatok budú veľkoobjemové kontajneri umiestnené do mestskej časti Stráže:ulica Pri štadióne, Vŕšky, Bernolákov rad, Čistonek, Domky a pri cintoríne. Žiadame občanov, aby po naplnení kontajnerov už nevhadzovali ďalší odpad.

Dátum vloženia: 13. 2. 2020 14:11
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 2. 2020 14:23