13.09.2021-pondelok

Hydinár, s.r.o. Gbely príjme do pracovného pomeru predavačku v podnikovej predajni Hydinár Šaštín-Stráže.Bl.info na predajni Hollého 653 alebo na t.č.0902447336.

Mesto Šaštín-Stráže oznamuje občanom, že v dňoch 16.a 17.septembra t.j.štvrtok,piatok bude knižnica zatvorená.

Mesto Šaštín-Stráže oznamuje občanom, že od pondelka 13.09.2021 bude z dôvodu bezpečnostných opatrení v súvislosti s návštevou pápeža Františka na poli za zahradkárskou oblasťou uzatvorená cyklotrasa(od zahradkárskej oblasti až po hrádzu/dom vodohospodárskeho podniku).Predpokladané znovuotvorenie cyklotrasy je od piatka 17.septembra 2021 od rána.

Vinotéka na námestí Slobody v Šaštíne vedľa nábytku Madea oznamuje občanom, že bude mať tento týždeň otvorené aj v utorok a tiež v stredu od 09.00 do 17.00 hodiny. V ponuke bude od utorka poobedia opäť čerstvý burčiak.

Mesto Šaštín-Stráže v zmysle Všeobecne záväzného nariadenia Mesta Šaštín-Stráže č.1/2019 o poskytovaní dotácií z rozpočtu Mesta Šaštín-Stráže vyhlasuje pre rozpočtové organizácie, občianske združenia, športové a iné organizácie s právnou subjektivitou so sídlom v meste Šaštín-Stráže výzvu na podávanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu Mesta Šaštín-Stráže na rok 2022. Termín uzávierky prijímania žiadostí je 16.september 2021. Bl.info a formulár žiadosti o dotáciu nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta.

Mesto Šaštín - Stráže, Komisia pre kultúru v spolupráci s OZ Post Bellum Vás pozývajú na eteriérovú výstavu, ktorá je do 14.septembra 2021 nainštalovaná na Námestí slobody v Šaštíne-Strážach. Putovná výstava s názvom" Po 2.svetovej vojne".nadväzuje na osvedčený koncept expozícií OZ Post Bellum SK/Príbehy 20.storočia. Ide o 15 príbehov ľudú, ktorí prežili 2.svetovú vojnu. Tieto príbehy sú umiestnené na veľkoplošných transparentoch na 4 vežiach. Autorom portrétov je fotograf Tomáš Halász a grafiky"Bojovník proti fašizmu" je Matúš Maťáťko.

Oznamujeme občanom, že sa našiel klúč. Občan, ktorý kľúč stratil si ho môže vyzdvihnúť na MsÚ.

Mesto Šaštín-Stráže-SRRZ-RZ pri CVČ Beťárik a OZ Pištáčik pozývajú občanov dňa 18.septembra 2021 v čase od 09.00 do 13.00 hod. do KD Šaštín, kde sa bude konať Jesenný blšák oblečenia, hračiek,kníh, športových a bytových doplnkov, všetko čo už doma nepotrebujete, ale zíde sa niekomu inému. Pre deti bude pripravený detský kútik a EKO aktivity. Registrácia predajcov prebehne osobne na mieste. V prípade zlého počasia bude kapacita obmedzená.

Dátum vloženia: 13. 9. 2021 13:13
Dátum poslednej aktualizácie: 14. 9. 2021 12:43