14.09.2021-utorok

Vážení občania, obyvatelia Mesta Šaštín-Stráže.
Zajtra 15.09.2021 bude naše mesto poctené pastoračnou návštevou Svätého otca, pápeža Františka. Je to výnimočná udalosť pre naše mesto. Snažíme sa urobiť všetko pre to, aby sme ho privítali srdečne a dôstojne. Dnes dokončujeme prípravy čítaj ďalej..

na túto udalosť, ktorá sa prostredníctvom médií ponesie do celého sveta. Veľká vďaka patrí tým,ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o dôstojnú prípravu tejto vzácnej návštevy a ktorí sa budú podieľať na zdarnom priebehu tejto výnimočnej udalosti. Chceme vás vážení občania ešte raz veľmi pekne poprosiť, aby si každý, kto môže, urobil poriadok vo svojom okolí, najmä v okolí Baziliky Sedembolestnej Panny Márie, ktorá bude jedným zo zastavení pápeža v našom meste. Táto požiadavka už bola vznesená prostredníctvom mestského rozhlasu a oficiálnej webovej stránky mesta, nie vždy sa však stretla s ústretovosťou. Veľa času nám nezostáva, využime posledné hodiny do príchodu pápeža na skrášlenie životného prostredia ale aj usporiadanie svojich myšlienok. Netrpezlivo očakávame aj duchovné posolstvo, ktoré nám pápež František prinesie do nášho každodenného života.

Dátum vloženia: 14. 9. 2021 12:48
Dátum poslednej aktualizácie: 14. 9. 2021 12:58