19.04.2023 - streda

Dňa 20.apríla 2023, t.j. vo štvrtok, sa v našom meste uskutoční verejná zbierka ku „Dňu narcisov“. Za dobrovoľný príspevok získate symbol – žltý narcis, ktorý je prejavom spolupatričnosti s onkologickými pacientami. Zbierkou sú poverení dobrovoľníci zo ZŠ. Ďakujeme. Čítaj ďalej ...

Mesto Šaštín-Stráže oznamuje, že ďalší termín vývozu komunálneho odpadu bude podľa ohlasovanej zmeny v sobotu 22.apríla 2023. Vyvezené budú len nádoby s nalepenou samolepkou.

Rekreačné stredisko Gazárka oznamuje občanom, že detské ihrisko na Gazárke je z technických príčin zatvorené do odvolania. Ďakujeme za pochopenie.

Mesto Šaštín-Stráže  a Komisia pre vzdelávanie, mládež a šport pozývajú na bežecké preteky - Beh Šaštínskymi bormi v sobotu 22.apríla. Registrácia začína od 9:15 na parkovisku v rekreačnej oblasti Gazárka. Štartovať sa bude postupne podľa vekových kategórií od 10:15. Podrobný rozpis nájdete na webovom sídle mesta a na plagátoch. Štartovné pre dospelých je 6 eur a pre deti 1 euro.

Centrum voľného času prichystalo týždennú výzvu pri príležitosti Dňa zeme. Zapojiť sa môžete všetci občania mesta, organizácie, jednotlivci, rodiny, či rôzne skupinky. Stačí poslať fotografiu na FB CVČ Beťárik s uskutočnenou aktivitou v našom meste.

Ako sa môžete do výzvy zapojiť? Napríklad vymeniť tento týždeň auto za bicykel alebo kolobežku na jazdu po meste. Pozbierať odpadky vo svojom okolí, v lese, v potoku, začať triediť bioodpad a ukázať vlastný kompostér. Premazať staré fotky a maily, videá na cloude. Šetríte tým veľké množstvo energie. Alebo si môžete vytvoriť vlastnú výzvu a pridať sa k nám . V piatok je možné pridať sa aj na brigádu v záhrade CVČ a Mestskej knižnice - v priebehu celého dňa, no najlepšie poobede po 15 hodine. Brigádu ukončíme opekačkou.

Spojme svoje sily a buďme zmenou, ktorú chceme vidieť v okolí!

Centrum voľného času a vedúca kynologického záujmového útvaru Romana Bartová srdečne pozývajú na prvý kynologický workshop. Workshop sa uskutoční v sobotu, 29. apríla o 10 hodine v priestoroch kempu v RO Gazárka. Na workshope sa stretnete s ukážkami športovej kynológie detí SOŠ Poľnohospodárstva a služieb na vidieku v Trnave. Kynologický záchranný zbor predstaví ukážky záchrannej práce, uvidíte ukážky z Canisterapie a odnesiete si užitočné informácie. Na záver programu bude výstava psíkov nehľadiac na plemeno a čistokrvnosť. Vítaní sú naozaj všetci. Občerstvenie je zabezpečené. Vstupné pre dospelých sú 4 eurá.

Spoločnosť ODRAZTO, s.r.o. zaoberajúca sa výrobou trampolín, so sídlom v Šaštíne-Strážach, príjme do zamestnania na TPP alebo brigádne šičku. Nástupný plat je 5 € / hod, po zaučení 8 € / hod v čistom. Pre viac informácií nás môžete kontaktovať osobne na adrese Hviezdoslavova 9, Šaštín-Stráže, alebo na t.č. 0903 735 922.

Hydinárska farma ponúka 7 mesačne nosnice, ročne sliepky a 14 týždňové mladky nosnice. Cena za kus je od 4.90€. Krmná zmes  pre nosnice je v 25kg balení . Objednávať  môžu občania  na t.č. 0908 827 132 . Objednaná hydina bude dovezená vo štvrtok  20.4.2023 , do domu na adresu objednávateľovi.

Spojená škola v Holíči, prijme do pracovného pomeru zamestnancov na pracovné pozície

-majster odborného výcviku pre učebný odbor autoopravár-mechanik, autoopravár-elektrikár,

- majster odborného výcviku pre učebný odbor kuchár,

- majster odborného výcviku pre učebný odbor čašník servírka,

- majster odborného výcviku pre učebný odbor cukrár.

Nástup možný ihneď alebo dohodou. U všetkých pozícií sa jedná o hlavný pracovný pomer. Požadované vzdelanie je: výučný list a maturitná skúška v danom odbore, prax minimálne 2 roky v danom odbore.

Žiadosť, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na email sekretariat@sosholic.sk , alebo poštou na adresu školy.

Spoločnosť MGS Color Garden vás srdečne pozýva vo štvrtok, 20.04.2023 do novootvorenej predajne FARBY – LAKY  na ulici J.Hollého 648 (bývalá Delikana). Zároveň oznamuje, že prijme do TPP kolegu – kolegyňu do mladého a perspektívneho kolektívu.

Dátum vloženia: 19. 4. 2023 9:55
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 4. 2023 13:35