26.06.2020-piatok

Mesto Šaštín-Stráže oznamuje občanom, ktorí sú povinní podľa §10 zákona č.417/2013 Z.z.o pomoci v hmotnej núdzi v platnom znení, že na základe uvoľnení opatrení im vzniká opätovná povinnosť odrobiť si 32 hodín mesačne a to od 01.júla 2020.
Bližšie informácie Vám budú poskytnuté na MsÚ u pána Fialu a pani Bellovej, alebo na úrade práce.

Oznamujeme občanom, že sa našlo šteňa bojovej rasy bielo-medovej farby s obojkom. Bl.informácie Vám budú poskytnuté v predajni potravín Hejs.

Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu Šaštín-Stráže pozýva svojich členov na výročnú členskú schôdzu, ktorá sa bude konať v nedeľu 28.júna 2020 o 09.00 hod. v KD v Šaštíne.

Stavebniny Čestav SK Sekule oznamujú občanom, že predávajú murovacie tvárnice Porfix so zľavou až 40% pri kúpe na celý RD. Tiež predávajú betónové žumpy, vodomerné šachty a betónové zberné nádrže na dažďovú vodu o objeme 4,6 a 10m3,betónové panelové ploty,drvené a riečne kamenivo,studňové skruže. V prípade potreby stavebniny Čestav zabezpečujú aj dopravu a vykládku materiálu. Bl.info na t.č.0918378386 alebo na www.cestav.sk

Majiteľka Second Handu Ama na ulici J.Hollého p.Bartošová Vás pozýva na znovu otvorenie predajne, ktoré sa uskutoční dnes.

Pán Lancz oznamuje občanom, že zajtra bude predávať na trhovisku domácu zeleninu, marhule, čerešne po 3€ za kilogram.

TJ Slovan Šaštín oznamuje svojím priaznivcom, že dňa 27.júna t.j.zajtra o 16.00 hod.zohrá majstrovský futbalový zápas A mužstvo proti TJ Moravská Ves. Ďalej v sobotu o 18.00 hod.zohrajú futbalový zápas starí páni TJ Slovan Šaštín proti TJ Gbely. O občerstvenie bude postarané. Zároveň TJ Slovan Šaštín oznamuje svojím priaznivcom, že dňa 28.júna t.j.v nedeľu o 14.00 hod. zohrá mužstvo dorastu majstrovský futbalový zápas proti TJ B.Mikuláš.

PZ Smolinské oznamuje občanom, že dňa 04.júla 2020 t.j. v sobotu usporiada 13.ročník verejných streleckých pretekov v disciplíne poľovnícky parkúr. Preteky sú spojené s tradičnou poľovníckou zábavou a podávaním srnčieho gulášu a cigánskej pečienky. Prijmite pozvanie výboru PZ a príďte si oddýchnuť a zabaviť sa v príjemnom prostredí areálu PZ. Na počúvanie i do tanca hrá skupina F-Club. Záujemcovia o streľbu sa môžu zúčastniť i voľného tréningu, ktorý sa koná 03.júla 2020 t.j.v piatok od 14.00 hod. Bl.info na www.smolinske.eu

Dátum vloženia: 26. 6. 2020 8:46
Dátum poslednej aktualizácie: 26. 6. 2020 12:58