Koncepcia rozvoja kultúry na území mesta Šaštín - Stráže

Výzva pre organizácie

Mesto Šaštín - Stráže vyzýva všetky subjekty pôsobiace v oblasti kultúry na území mesta ( organizácie, združenia, kluby, jednotlivcov) k predloženiu základných údajov o sebe názov subjektu, druh činnosti, zoznam pravidelne organizovaných podujatí, kontakt, prípadne vaše ocenenia a projekty, do ktorých sa zapájate ...)

Na základe poskytnutých onformácií zrealizujeme pasportizáciu kultúrnej infraštruktúry na území mesta Šaštín - Stráže. Tieto subjekty následne pozveme na spoločné stretnutie, ktorého výstupom budú základné východiská tvorby Koncepcie rozvoja kultúry mesta Šaštín - Stráže.

Požadované informácie, prosím, predkladajte poštou referátu kultúry MsÚ, Alej 549, Šaštín - Stráže, v podateľni MsÚ alebo elektronickou poštou na adresu zdenka.tomisova@mestosastinstraze.sk do 30.11.2020

dotazník

Osnova k výzve pre všetky subjekty pôsobiace v oblasti kultúry na území mesta.docx
Typ súboru: DOCX dokument, Velkosť: 14,52 kB