Skvalitňujeme služby pre vás ! Budťe vždy v obraze...

Dňa 1.9.2019 sme spustili novú webstránku.

Webstránka sa bude postupne dopracovávať a zdokonaľovať tak, aby ste mali ľahšie dostupné všetky informácie.

Tím mestského úradu spoločne pracuje na tom, aby sa postupne doplnili všetky údaje, ktoré sú pre obyvateľov mesta užitočné a potrebné.

Zároveň je už aktívna aj mobilná aplikácia  „V OBRAZE“, vďaka ktorej vám už neunikne žiadna informácia zverejnená na webstránke mesta, vrátane oznamov z mestského rozhlasu. Všetko budete mať vo svojom mobilnom telefóne.

Aplikácia "V OBRAZE" vám prináša prehľad aktualít z webu nášho mesta, upozorní vás na novo vložené správy, dozviete sa včas o organizovaných akciách, môžete si pozrieť fotografie alebo dokumenty vyvesené na úradnej tabuli mesta.

Predstavujeme vám pomocníka pre každého, kto chce zostať stále informovaný, sledovať, čo sa deje v jeho okolí, jednoducho, kto chce zostať v obraze.

Aplikáciu „V OBRAZE“ si môžete stiahnuť priamo z oficiálnej stránky mesta“

Dátum vloženia: 3. 9. 2019 10:10
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 9. 2019 11:25