Deň matiek v klube JDS 2018

Milé mamy, matky, mamičky, staré mamy

Mama je slovko kratučké, milé, láskavé. Slovo, ktoré znie rovnako vo všetkých jazykoch, slovo ktoré sa naučí každé batoľa vysloviť ako prvé. Je ospievané v poézii, zhmotnené  v umení a navždy zachované v každom srdci. Mama  -  to je láska sama. Mamička je pracovitá, starostlivá, trpezlivá, obetavá, láskavá, milujúca, oddaná....

Aj my sme si pripomenuli a uctili tie, ktoré nám dali život a sprevádzali nás ním, usmerňovali nás a to dňa 15.5.2018 v klube JDS ZO Šaštín-Stráže. Milým príhovorom začala predsedníčka JDS pani Mária Vizváryová a následne sa ujala slova naša vzácna návšteva a to pani prednostka Mestského úradu Šaštín-Stráže Ing. Mária Macejková. Pripomenula nám význam slova mama a tiež upriamila našu pozornosť na Nebeskú matku. Na záver nám všetkým popriala, aby sme mali vždy len radosť zo svojich detí i zo svojich vnúčat. A ak sa niekedy v našich očiach objavia slzy, tak aby to boli slzy šťastia a radosti. Na záver spomenula aj na tie mamy, ktoré odišli do večnosti. Ich lásku budeme vždy cítiť vo svojom srdci.

Mária Vizváryová, predsedníčka JDS

Dátum vloženia: 17. 5. 2018 0:00