História sa opakuje, tanečná skupina ŠandS sa opäť kvalifikovala na Európske finále do Maďarska

Tanečná skupina ŠandS získala na Grand Finále v Leviciach samé zlato.

Pred mesiacom tancovali tiež v Leviciach na tanečnej súťaži Showtime, kde s 8-mimi choreografiami získali 8 umiestnení. Štyri choreografie mali dostatok bodov na to, aby postúpili hneď na Európske finále a štyri choreografie ešte bojovali o postup na Grand Finále v Leviciach. Všetky štyri choreografie sa umiestnili na 1. miestach, niektoré získali aj postup z výkonnostnej kategórie B do výkonnostnej kategórie A a tak smerujú všetky choreografie na Európske finále do Maďarského mestečka Siofok, ktoré sa uskutoční v ďnoch od 19.6. - 23.6.2024. Tanečnej skupine držíme veľmi palce a ďakujeme za reprezentáciu nášho mesta v Európe.

Dátum vloženia: 24. 5. 2024 9:31
Dátum poslednej aktualizácie: 24. 5. 2024 9:59