JDS - krásne strávený deň medzi našimi deťmi

Tento rok už po druhý krát sme si dohodli stretnutie s našimi najmenšími v Materskej škole v Strážach i v Materskej škole v Šaštíne. Bol to krásny deň plný radosti, smiechu a hádaniek.

Deťom sme dávali hádanky, zaspievali sme si spolu a nakoniec bola rozprávka o zvieratkách v zime. Dôvod tejto rozprávky bol jednoznačný,pretože sme deťom priniesli kŕmidlá pre vtáčiky spolu so slnečnicovými semiačkami.Deti nám sľúbili, že sa budú o vtáčiky starať celú zimu. Okrem toho sme deťom priniesli nové rozprávky, farbičky, perá a vymalovánky. Úžasný deň - ďakujeme Vám !

Mária Vizváryová, predseda JDS

Dátum vloženia: 10. 12. 2018 0:00