"Life is GOOD" - koncert na Gazárke, na pláži pri jazere č.1

Dňa 28. augusta 2021  sa v RO Gazárka na pláži č. 1  uskutočnil plážový koncert s názvom „Life is GOOD“.

V tejto neľahkej dobe, keď zase žijeme s pocitom čo sa bude diať v septembri, sme sa rozhodli vymyslieť niečo, kde sa ľudia uvoľnia z napätých pocitov, preto sme volili aj názov „Life is good“  v preklade „Život je dobrý“ do ktorého sme ukryli pozitívnu energiu a čistú myseľ.

Prvým vystupujúcim na tomto podujatí bol Adam Mikuš. Adam sa venuje hudbe už 14 rokov. Má za sebou už niekoľko vystúpení. Jeho snahou je vytvoriť mladú kapelu, kde budú zastúpene nástroje ako bicie, gitara, bassgitara, spev a klavír. Od septembra  zakladá v Centre voľného času Beťárik krúžok detskej kapely. Prihlásiť sa môžete v CVČ Beťárik.

Na pláži nesmel chýbať zvuk saxofónu, ktorý nám prišla zahrať talentovaná saxofonistka Ivanka Húšťavová a jej hudobný kolega Tomáš Kumpan. Nasledovali tanečnice zo skupiny ŠandS na čele s Darinkou Kubinovou. Poslednou choreografiou bola  populárna Jerusalema, kto chcel sa mohol pridať k dievčatám. Posledným vystupujúcim bola rocková kapela Black Company, ktorej šéfuje Lubor Černý.

Pre hostí boli nachystané rôzne pochutiny, červené vínko a biele varené. Na záver sa hostia presunuli do Letného kina Gazárka, kde sa premietal hudobný film  „Zrodila sa hviezda“. Bol to vydarený pohodový podvečer, ktorému aj počasie prialo.

Dátum vloženia: 31. 8. 2021 14:57
Dátum poslednej aktualizácie: 31. 8. 2021 15:06