Putovná výstava "Po 2. svetovej vojne"

Mesto Šaštín-Stráže, Komisia pre kultúru v spolupráci s OZ Post Bellum SK pozývajú na exteriérovú putovnú výstavu, ktorá je nainštalovaná na Námestí slobody v Šaštíne-Strážach do 14.09.2021 s názvom "Po 2. svetovej vojne."

Výstava nadväzuje na osvedčený koncept expozícií občianskeho združenia Post Bellum SK / Príbehy 20. storočia. Ide o 15 príbehov ľudí, ktorí prežili 2. svetovú vojnu. Tieto príbehy sú umiestnené na veľkoplošných transparentoch na 4 vežiach. Autorom portrétov je fotograf Tomáš Halász a grafiky „Bojovník proti fašizmu“ je Matúš Maťátko.

Výstava realizujeme s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie.

Dátum vloženia: 7. 9. 2021 13:53
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 9. 2021 13:55