Šaštín-Stráže - Zjednodušená verzia stránok

Rozhlas - 03.04.2024 - Streda

Mestský úrad Šaštín-Stráže oznamuje občanom, ktorí sa zo zdravotných dôvodov nemôžu zúčastniť volieb prezidenta SR, ktoré sa konajú 06.apríla 2024 a majú záujem o hlasovanie aj v druhom kole prezidentských volieb, aby sa prihlásili na Mestskom úrade Šaštín-Stráže u pani Fábryovej ... Čítaj ďalej ...

pani Fábryovej, alebo na t.č. 034 698 74 29. Okrsková volebná komisia vyšle svojich členov s prenosnou urnou do nahlásených domácností.

Mesto Šaštín-Stráže informuje tých občanov, ktorí si stále ešte nevyzdvihli samolepky určené na označovanie zberných nádob pre rok 2024, že sú vydávané v pracovných dňoch v pracovnom čase v podateľni mestského úradu. Prosíme občanov, aby prevzaté samolepky nalepili na svoje zberné nádoby. Zbernou spoločnosťou budú vyvážané len označené zberné nádoby touto samolepkou.

Dátum vloženia: 3. 4. 2024 14:56
Dátum poslednej aktualizácie: 4. 4. 2024 9:26