Šaštín-Stráže - Zjednodušená verzia stránok

Rozhlas - 04.04.2024 - Štvrtok

COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo oznamuje svojim zákazníkom, že supermarket Šaštín bude z dôvodu rekonštrukcie interiéru od 08.04.2024 zatvorený. Posledný deň predaja bude sobota 06.04.2024, od 06:00 do 12:00 hod. O dátume opätovného otvorenia budú zákazníci včas informovaní. Čítaj ďalej ...

O dátume opätovného otvorenia budú zákazníci včas informovaní. Predpokladaný termín je 10. máj 2024.

Mestský úrad Šaštín-Stráže oznamuje občanom, ktorí sa zo zdravotných dôvodov nemôžu zúčastniť volieb prezidenta SR, ktoré sa konajú 06.apríla 2024 a majú záujem o hlasovanie aj v druhom kole prezidentských volieb, aby sa prihlásili na Mestskom úrade Šaštín-Stráže u pani Fábryovej, alebo na t.č. 034 698 74 29. Okrsková volebná komisia vyšle svojich členov s prenosnou urnou do nahlásených domácností.

Doktor Miča oznamuje tým občanom, ktorí sa nemohli zúčastniť prvého termínu očkovania, že v sobotu 06.apríla, bude druhý termín očkovania psov a mačiek proti besnote. Očkovanie bude prebiehať od 11:00 hod do 12:00 hod v časti mesta Stráže, pred štadiónom Spartak Stráže. Cena vakcinácie proti besnote je za jedno zviera 15,-€. Upozorňujeme občanov, aby si zo sebou nezabudli priniesť očkovacie preukazy. Ďalej oznamujeme občanom, že si môžu zakúpiť u veterinárnych pracovníkov pre svojich miláčikov tablety proti blchám, kliešťom a hlístom. Občania si môžu dať svojich miláčikov zaočkovať počas celého roka na veterinárnej ambulancii v Šaštíne, ul. Novoveská 922.

Motokrosový klub Gbely Vás pozýva na Medzinárodné majstrovstvá v motokrose – MX OPEN, ktoré sa uskutočnia v nedeľu 07.04.2024 od 12:00 hod na motokrosovej dráhe Gbely, časť Cunín. Občerstvenie bude zabezpečené.

Súkromný podnikateľ  oznamuje, že v piatok od 07:00 do 12:00 hod, bude na miestnom trhovisku predávať široký sortiment ovocných stromov a kríkov a tiež stromkové ruže.

Mesto Šaštín-Stráže informuje tých občanov, ktorí si stále ešte nevyzdvihli samolepky určené na označovanie zberných nádob pre rok 2024, že sú vydávané v pracovných dňoch v pracovnom čase v podateľni mestského úradu. Prosíme občanov, aby prevzaté samolepky nalepili na svoje zberné nádoby. Zbernou spoločnosťou budú vyvážané len označené zberné nádoby touto samolepkou.

Telovýchovná jednota Slovan Šaštín pozýva futbalových priaznivcov na víkendové futbalové zápasy. V sobotu 06.apríla o 15:30 hod zohrá A mužstvo majstrovský futbalový zápas proti TJ Kúty a  V nedeľu 07.apríla: o 10:00 hod  odohrá mužstvo U13  zápas proti TJ Kúty a o 12:00 hod  mužstvo dorastu zohrá zápas proti TJ Baník Čáry. Príďte povzbudiť naše družstvá. O občerstvenie je postarané.

Dátum vloženia: 4. 4. 2024 9:29
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 4. 2024 13:44