Šaštín-Stráže - Zjednodušená verzia stránok

Rozhlas - 07.03.2024 - Štvrtok

Telovýchovná jednota Slovan Šaštín oznamuje futbalovým priaznivcom, že po zimnej prestávke zohrá v sobotu 9.marca o 14:00 hod mužstvo TJ Slovan Šaštín U19 futbalový zápas proti prvému mužstvu v tabuľke TJ Oreské. Prídite povzbudiť našich chlapcov. O občerstvenie bude postarané. Čítaj ďalej ...

Mestský úrad  oznamuje občanom, že vydáva samolepky určené na označenie zberných nádob na komunálny odpad na rok 2024. Samolepky si môžu občania vyzdvihnúť v pracovnom čase v podateľni mestkého úradu a budú vydané len tým občanom, ktorí majú uhradený popatok za vývoz komunálního odpadu za rok 2023. Od 13. marca budú zbernou spoločnosťou vyvezené už len označené zberné nádoby.

COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo, v spolupráci s Miestnym dozorným výborom v časti mesta Šaštín, srdečne pozýva všetkých svojich členov na výročnú členskú schôdzu, v pondelok 11. marca 2024 o 17:00 hod v reštaurácii Lagúna na námestí. Miestny dozorný výbor sa teší na Vašu účasť.

Spoločnosť Good Car Service, s.r.o.,  Moravský Svätý Ján príjme so pracovného pomeru Automechanika, s praxou minimálne 2 roky. Ponúka skvelé pracovné ohodnotenie, možnosť ubytovania a príspevok na stravu. Informácie na tel.čísle 0908 675 184, alebo na email gcs@goodcarservice.sk, alebo servis@vadual.eu /7,8,11.3./

Novootvorená predajňa kamenárstva STONESTORE Vás pozýva do svojich priestorov v Moravskom Sv. Jáne , Cesta na Hohenau číslo 795. Ponúka AKCIOVÉ pomníky so zľavou až 50%. Taktiež ponúka rôzne výrobky zo žuly, mramoru, alebo pieskovcové či vápencové dlažby za bezkonkurenčné ceny. Otvorené je denne od 10:00 do 17:00 hodiny. V sobotu  od 8:00 do 11:00 hodiny.

Súkromný podnikateľ oznamuje, že  bude zajtra od 7:00 hod predávať na miestnom trhovisku rakúske a nemecké čokoládové výrobky.

Dátum vloženia: 7. 3. 2024 10:00
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 3. 2024 10:44