Šaštín-Stráže - Zjednodušená verzia stránok

Rozhlas - 12.03-2024 - Utorok

Občianske združenie Zdravá žena, v spolupráci s MsÚ Šaštín – Stráže Vás pozýva na interaktívny seminár na tému „Možnosti v prevencii rakoviny prsníka“, ktorý vedie Doc. MUDr. Vladimír Bella, PhD. a PhDr. Erika Zámečníková z Bratislavy. Čítaj ďalej ...

Seminár sa uskutoční v piatok 15.marca 2024 o 16:00 hod v priestoroch zasadačky MsÚ. Účasť na seminári je bezplatná.

Mestský úrad oznamuje, že samolepky na označenie zberných nádob na komunálny odpad na rok 2024, si môžu občania stále vyzdvihnúť v podateľni mestkého úradu. Sú vydávané len tým občanom, ktorí majú uhradený popatok za vývoz komunálního odpadu za rok 2023. Od zajtrajšieho dňa budú zbernou spoločnosťou vyvezené už len označené zberné nádoby.

Jednota dôchodcov Slovenska, ZO Šaštín-Stráže pozýva svojich členov na výročnú členskú schôdzu, ktorá sa bude konať v nedeľu 17.3.2024 o 15:00 hodine v kultúrnom dome v Šaštíne. Jednota dôchodcov sa teší na Vašu účasť.

Farská charita Šaštín-Stráže organizuje zbierku pri príležitosti 1. etapy kalvárie v časti mesta Šaštín. Prispieť do zbierky môžete aj zakúpením veľkonočného barančeka v nedeľu 17.03.2024 po všetkých sv. omšiach alebo osobne u dobrovoľníkov farskej charity. Celý výťažok bude použitý na nové oplotenie tejto pamiatky. V minulosti sa už vďaka príspevkom z veľkonočných baránkov podarilo  spolupodieľať na obnove kalvárie v Strážach. Farská charita vopred ďakuje za podporu.

Dátum vloženia: 12. 3. 2024 14:43
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 3. 2024 8:25