Šaštín-Stráže - Zjednodušená verzia stránok

Rozhlas - 15.03.2024 - Piatok

Telovýchovná jednota Slovan Šaštín oznamuje svojim priaznivcom, že mužstvo U15 zohrá v nedeľu 17.marca 2024 o 13:30 hod, derby zápas proti TJ Spartak Stráže.
Telovýchovná jednota Spartak Stráže pozýva svojich priaznivcov na prípravný zápas s Hlbokým, 16.03.2024, o 14:30 hod. Čít.ďalej...

Občianske združenie  Zdravá žena, v spolupráci s MsÚ Šaštín – Stráže Vás pozýva na interaktívny seminár na tému „Možnosti v prevencii rakoviny prsníka“, ktorý vedie Doc. MUDr. Vladimír Bella, PhD. a PhDr. Erika Zámečníková z Bratislavy. Seminár sa uskutoční dnes o 16:00 hod v priestoroch zasadačky MsÚ. Účasť na seminári je bezplatná.

Doktor Miča oznamuje občanom, že v sobotu 16.marca, sa budú v našej obci očkovať psy a mačky proti besnote. Očkovanie bude prebiehať od 09:00 hod do 10:30 hod v časti mesta Stráže, pred starou hasičskou zbrojnicou. Cena vakcinácie proti besnote je za jedno zviera 15,-€. Upozorňujeme občanov, aby si zo sebou nezabudli priniesť očkovacie preukazy. Ďalej oznamujeme občanom, že si môžu zakúpiť u veterinárnych pracovníkov pre svojich miláčikov tablety proti blchám, kliešťom a hlístom. Občania si môžu dať svojich miláčikov zaočkovať počas celého roka na veterinárnej ambulancii v Šaštíne, ul. Novoveská 922.

Jednota dôchodcov Slovenska, ZO Šaštín-Stráže pozýva svojich členov na výročnú členskú schôdzu, ktorá sa bude konať v nedeľu 17.3.2024 o 15:00 hodine v kultúrnom dome v Šaštíne. Jednota dôchodcov sa teší na Vašu účasť.

Farská charita Šaštín-Stráže organizuje zbierku pri príležitosti 1. etapy kalvárie v časti mesta Šaštín. Prispieť do zbierky môžete aj zakúpením veľkonočného barančeka v nedeľu 17.03.2024 po všetkých sv. omšiach alebo osobne u dobrovoľníkov farskej charity. Celý výťažok bude použitý na nové oplotenie tejto pamiatky. V minulosti sa už vďaka príspevkom z veľkonočných baránkov podarilo  spolupodieľať na obnove kalvárie v Strážach. Vopred ďakujeme za podporu.

Firma Valachovič, s.r.o.- Pohrabná služba Gbely hľadá pracovníka do trvalého pracovného pomeru. Podmienkou je vodičský preukaz skupiny B. Informácie na telefónnom čísle 0907 129 584 .

Dátum vloženia: 15. 3. 2024 14:15
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 3. 2024 14:19