Šaštín-Stráže - Zjednodušená verzia stránok

Rozhlas - 30.01.2024 - Utorok

Rodičovské združenie pri CVČ s podporou Mesta Šaštín-Stráže organizuje prvýkrát Maškarák pre dospelých, v sobotu 3. februára 2024, v kultúrnom dome Šaštín, so začiatkom o 19:30 hod. Vstupenky si môžete zakúpiť v Centre voľného času, Mestskej knižnici alebo v kaderníctve... čítaj ďalej ...

Pavly Skokánkovej na námestí v Šaštíne. Zlosovateľné vstupenky sú len v predpredaji do 1. februára. V cene 15 eur je zahrnuté nealko, káva, koláčiky, oškvarky a chlieb. Bufet bude zabezpečený. A ako sa na maškarný ples patrí, maska je podmienkou. Tešíme sa na vás.

V centre voľného času Beťárik môžete ešte do 2. februára prihlásiť svoje deti na krúžok na druhý polrok. Voľné miesta sú ešte na krúžok: atletiky pre deti od 5 do 11 rokov, volejbalu pre deti od 9 rokov, nový cirkus pre deti od 5 do 7 rokov a  od 8 do 12 rokov, street workout a parcour pre deti od 9 rokov a pohybové hry pre deti od 4 do 6 rokov. Viac informácii na e-mailovej  adrese  cvcbetarik@gmail.com, na facebookovej stránke CVČ Beťárik alebo na stránkach cvcbetarik.estranky.sk

Jednota dôchodcov oznamuje svojim členom, že dnes 30.januára 2024 a každý nasledujúci utorok od 15.00 - 17.00 hodiny, je možné, v klube Jednoty dôchodcov na námestí v Bazilikone,  zaplatiť si  členský príspevok na rok 2024 vo výške 5,- €.

Dátum vloženia: 30. 1. 2024 10:03
Dátum poslednej aktualizácie: 31. 1. 2024 15:11