Šaštín-Stráže - Zjednodušená verzia stránok

Oznamy - Info k parkovacím miestam - značenie

Info k parkovacím miestam

Mesto Šaštín-Stráže informuje občanov o aktuálnom značení parkovacích zón na Námestí Slobody. Týmto Vás chceme požiadať o zhovievavosť voči pracovníkom technických služieb a následné dodržiavanie dopravnej situácie a parkovacieho systému. Opäť pripomíname, že prvých 30 minút je zdarma. Lístok si zakupujete po uplynutí tohto času, alebo v prípade, že parkovacie miesto bude užívané viac ako 30 minút. Kamerový systém zaznamená ŠPZ vozidla a mestská hliadka monitoruje príchod a odchod vozidla. Zóna A (žltá)- platená zóna pre všetkých pri zakúpení parkovacej karty, tlačeného lístka a QR kódu. Zóna B (modrá) – vyhradené pre ZŤP s modrým preukazom a klientov CIZS (návšteva lekára). Zóna C (červená) – vyhradené pre rodinné domy a bytové jednotky na IČ karty.

Dátum vloženia: 6. 9. 2023 9:35
Dátum poslednej aktualizácie: 21. 9. 2023 8:33