Šaštín-Stráže - Zjednodušená verzia stránok

Oznamy - Komunitného plánu sociálnych služieb (KPSS)

Vaše pripomienky nám môžete zasielať elektronicky do 06.10.2023

Vážení občania,

Mesto Šaštín-Stráže vypracovalo pracovný návrh Komunitného plánu sociálnych služieb (KPSS) mesta Šaštín-Stráže na roky 2023 – 2030.

Dokument je otvoreným pracovným materiálom. Jeho obsahom je analytická časť, návrh vízie, prioritných oblastí, tematických cieľov (opatrení), ktorými sa bude mesto riadiť vo svojom rozvoji,  aktivitách a investičných zámeroch v nasledujúcich rokoch v sociálnej oblasti.

Vízia bola spracovaná  na základe podkladov zástupcov pracovných skupín a samosprávy.  Popisuje ideálny stav,  ktorý chceme dosiahnuť. Na jej základe a výsledkov SWOT analýzy boli pracovným tímom KPSS  odvodené prioritné oblasti mesta a ciele.

Jedným z dôležitých procesov v príprave dokumentu je verejné prerokovanie strategickej časti KPSS a zapracovanie pripomienok občanov do dokumentu. Pracovná verzia KPSS je uverejnená pod článkom spolu s formulárom na pripomienkovanie.

Vaše pripomienky nám môžete zasielať elektronicky na dole uvedenom formulári na adresu phsr@geminigroup.sk do 06.10.2023

Prosíme vás o spoluprácu a vyjadrenie vašich postojov. Váš názor je dôležitý!

Formulár

formular_pripomienkovanie KPSS Šaštín-Stráže.docx