16.05.2023 - utorok

Mesto Šaštín-Stráže oznamuje, že v piatok, 19. mája 2023, o 16:30 hod., sa v zasadačke Mestského úradu v Šaštíne-Strážach bude konať IV. zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Šaštíne – Strážach. Čítaj ďalej ...

Hasičský a záchranný zbor žiada občanov, aby nevypaľovali suché porasty, ako sú trávy  a kríky ktoré ešte rastú na koreni a oheň sa po zapálení voľne šíri po ploche. Takáto činnosť je zákonom o ochrane pred požiarmi zakázaná. Pri spaľovaní zvyškov konárov stromov a kríkov, treba tieto naukladať na hromadu a páliť na bezpečnom mieste.

Spoločnosť ODRAZTO, s.r.o., zaoberajúca sa výrobou tampolín so sídlom v Šaštíne-Strážach, prijme do zamestnania na trvalý pracovný pomer, alebo brigádne zámočníka, - zvarača. Nástupný plat 5 € / hod, po zaučení 8 € / hod v čistom. Pre viac informácií nás môžete kontaktovať osobne na adrese Hviezdoslavova č. 9, Šaštín-Stráže, alebo na t.č. 0903 735 922. Nástup možný ihneď, alebo dohodou.

Sieť očných optík Doktor Optik Vás pozýva do svojej optiky vo Veľkých Levároch, na Štefánikovej 514. Majú pre Vás špeciálnu akciu - zľavu až 50% na multifokálne (progresívne) sklá.Okrem toho ponúkajú vyšetrenie zrakovej ostrosti, novú kolekciu slnečných okuliarov, samozafarbovacie okuliarové sklá a kvalitné rámy už od 45 eur. Viac na www.droptic.sk.

Obec Moravský Svätý Ján srdečne pozýva všetkých milovníkov divadla na divadelné predstavenie Tri letušky v Paríži v podaní známeho Divadla na Hambálku, ktoré sa uskutoční už túto sobotu 20.5. o 19:00 hod. v kinosále kultúrneho domu v Moravskom Svätom Jáne. Situačná komédia o tom, čo sa môže stať, keď si muž chce užívať výhody ženáča, no do svadby sa mu príliš nechce zaručene pobaví všetkých divákov. Vstupné je 5,- Eur. Vstupenky si môžete zakúpiť si na Obecnom úrade v Moravskom Svätom Jáne počas úradných hodín.

Poľovnícke združenie Smolinské organizuje dňa 20. mája 2023 Strelecké preteky Memoriál Jána Poláka a 7. ročník súťaže vo varení gulášu na ktoré Vás srdečne pozýva. Obidve akcie sa budú konať nezávisle na sebe v areáli PZ Smolinské. Záujemcovia o súťaž vo varení gulášu,  sa môžu prihlásiť prostredníctvom SMS na tel. čísle 0908 956 403 alebo emailom na adrese: michalek@smolinske.eu.

Dátum vloženia: 16. 5. 2023 14:36
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 5. 2023 15:16