Aktuálne platné opatrenia vlády

Poliklinika Senica n.o.

V súvislosti s aktuálnymi platnými opatreniami vlády aj Poliklinika Senica n.o. pristúpila od 30. 3. 2020 k regulovanému meraniu teploty pred vstupom do budovy a k dezinfekcii rúk.

Prosíme občanov, aby pri vstupe do polikliniky používali ochranné rúška, rukavice a nechodili zbytočne k lekárovi po veľkých skupinkách príbuzných.

Každú návštevu u všeobecného, odborného a zubného lekára si dohodnite telefonicky. Kontakty a neprítomnosti lekárov sú zverejnené aj na našej webovej stránke www.poliklinikase.sk .

BUDOVA POLIKLINIKY BUDE OTVORENÁ V PRACOVNÝ DEŇ OD 6:00 HOD. DO 16:00 HOD. LEN CEZ HLAVNÝ VCHOD pri Sotinskej lekárni. Po 16:00 hod. bude hlavný vchod úplne uzatvorený, aj mreža.

OD 16:00 HOD. DO 22:00 HOD. BUDE OTVORENÝ LEN BOČNÝ VCHOD pri záchranke a ambulancii pohotovostnej služby, kde bude prebiehať aj kontrola teploty.

SOTINSKÁ LEKÁREŇ JE OTVORENÁ OD 7:00 HOD. DO 15:30 HOD. Vstup do lekárne je tiež regulovaný cez hlavný vchod.

AKTUÁLNE SOTINSKÁ LEKÁREŇ PONÚKA BEZOPLACHOVÚ DEZINFEKCIU S DÁVKOVAČOM, RÚŠKO Z NETKANEJ TEXTÍLIE NA OPAKOVANÉ POUŽITIE, RÚŠKO A RESPIRÁTOR FFP2 BEZ VÝDYCHOVÉHO VENTILU.

Poliklinika Senica - tel. zoznam

Telefonny zoznam poliklinika Senica.pdf