Budujeme kanceláriu prvého kontaktu!

Vážení občania,
Určite neuniklo Vašej pozornosti, že zamestnanci podateľne vás predtým, ako vstupné dvere odblokujú, oslovia s otázkou „Ako vám môžu pomôcť resp. koho hľadáte?“

Vysvetlenie je nasledovné:

Od 1.10.2019 sme sfunkčnili v priestoroch podateľne mestského úradu centrálny kontaktný bod pre všetkých občanov prichádzajúcich za službami mesta. Jej cieľom je rýchlo a efektívne reagovať na požiadavky občanov, zjednodušiť vybavovanie ich žiadostí, uľahčiť im orientáciu v rámci úradu a v mestských službách.

Pracovníci kancelárie prvého kontaktu sú pripravení odpovedať občanom na otázky týkajúce sa činnosti jednotlivých úsekov MsÚ. Zabezpečujú príjem žiadostí, návrhov, sťažností, petícií a príjem občianskych námetov, pripomienok a podnetov.

Služby poskytované v kancelárii prvého kontaktu:

• poskytovanie informácií všestranného charakteru súvisiacich s agendou zabezpečovanou  jednotlivými úsekmi Mestského úradu v Šaštíne-Strážach  vo vzťahu k občanom
  • usmernenie klientov (stránok) v prípade neprítomnosti zamestnanca na pracovisku z dôvodu choroby alebo čerpania dovolenky
  • oboznámenie občana o prípadnom zastupovaní zamestnanca , ktorého hľadá, aby sme ušetrili váš čas pri vybavovaní
  • príjem žiadostí, návrhov, stažností, petícii
  • príjem námetov, pripomienok, podnetov

Zároveň z dôvodu ďalšieho skvalitňovania služieb občanom potrebujeme zmapovať vyťaženosť jednotlivých úsekov mestského úradu, koľko klientov a za akým účelom navštevuje mestský úrad.

Pracovisko kancelárie prvého kontaktu:

•    podateľňa tel.č. 034/69 87 411,  silvia.sucha@mestosastinstraze.sk

Dátum vloženia: 8. 10. 2019 9:02