Likvidácia nelegálnych skládok v RO Gazárka

Kontajnerové stojiská sa posilnia o kontajnery na separovaný zber

Vážení obyvatelia,

je veľmi smutné, že namiesto oficiálnych podnetov doručených mestu sa zneužívajú sociálne siete, ktoré sa v dňoch pracovného pokoja zaplnia nevraživými, urážajúcimi a nevhodnými príspevkami útočiacimi na zamestnancov mesta.

Predovšetkým si treba položiť otázku. Kto vytvára čierne skládky? Mesto alebo ľudia? Keď si zodpovedáte túto otázku, mali by ste svoj hnev odvrátiť od zamestnancov z úseku ochrany životného prostredia, ktorí denne odstránia niekoľko prívesných vozíkov nelegálneho odpadu z rekreačnej oblasti. Tieto činnosti v RO Gazárka robia nad rámec, keďže ide častokrát o druh odpadu, ktorý by mesto ani nemalo odstraňovať.  Namiesto poďakovania sa však dočkajú iba urážok a útokov.

Mesto v týchto dňoch rozmiestňuje fotopasce, aby sme získali podklad k priestupkovému konaniu resp. aby sme získali podklad pre políciu v prípade, že pôjde o trestný čin ( závisí od toho, aký druh odpadu sa uloží mimo miesto určenia).

V najbližších týždňoch sa posilnia kontajnerové stojiská v RO Gazárka o kontajnery určené na separovaný zber, vrátane kontajnerov na sklo.

Vážení občania, zamestnanci robia maximum v rámci svojej pracovnej náplne, robia dokonca navyše, preto vás chceme požiadať , aby ste neútočili na zamestnancov mesta, neschovávali sa častokrát za vymyslené profily na sociálnej sieti s cieľom uraziť, ale apelujeme na vás, aby ste podávali korektné podnety priamo do podateľne mesta a verte , že spravíme maximum pre ich vybavenie.

Dátum vloženia: 11. 5. 2020 11:33
Dátum poslednej aktualizácie: 11. 5. 2020 11:34