Oznámenie o poskytovaní služieb na mestskom úrade

Služby sa budú poskytovať v obmedzenom režime aj naďalej

Vážení občania,

v dôsledku mimoriadnej situácie a následného vyhlásenia núdzového stavu sme sa museli prispôsobiť situácii a prijať opatrenia na zamedzenie šírenia nákazlivej choroby COVID-19 aj v rámci fungovania mestského úradu.

Chceme vás požiadať, aby  ste svoje požiadavky voči mestskému úradu riešili predovšetkým elektronicky a telefonicky na kontaktoch zverejnených na webovom sídle mesta mestsky-urad/zamestnanci-msu/ .

V prípade, že je potrebujete riešiť niečo neodkladné a nevyhnutné, kontaktujte príslušného zamestnanca mesta, ktorý Vás v prípade, že je nevyhnutné požiadavku vybaviť osobne, dohodne s Vami termín v rámci určených dní pondelok, streda alebo piatok medzi 8:00h-14:00h. Ak zamestnanec usúdi, že je možné vybaviť vec aj inak, ako osobným kontaktom, bude Vás informovať o spôsobe riešenia požiadavky.

V prípade, že by príslušný zamestnanec mal prekážku v práci ( dovolenka, lekár), stále platí číslo službukonajúceho zamestnanca 0911 397 730 v pracovné dní medzi 8:00h-14:00h, ktorý požiadavku príjme.

Naďalej platí, že sa do vestibulu mestského úradu vstupuje v súlade s nariadením Vlády SR po jednom a s ochranným rúškom. Aj vonku pri čakaní  pred mestským úradom je nutné dodržiavať dvojmetrový rozostup v rade.

Ďakujeme vopred obyvateľom mesta za to, že majú pochopenie pre obmedzenia, ktoré sme v rámci úradu museli zaviesť a že spoločne túto situáciu zvládame.

Najlepšou prevenciou proti nákaze je  ale stále zdôrazňovaná zodpovednosť ľudí, používanie rúšok, dezinfekcia rúk a obmedzený pohyb.

Mgr. Jaroslav Suchánek v.r.
                                                                                                 primátor mesta

Dátum vloženia: 14. 4. 2020 13:03