POZOR ZMENA - miesta určeného na testovanie

Obvod č. 1 Stráže – určené miesto na testovanie štadión TJ SPARTAK Stráže.
Obvod č. 2 Šaštín – určené miesto testovania KD Šaštín – Štúrova ulica.
Obvod č. 3 Šaštín – určené miesto na testovanie štadión TJ SLOVAN Šaštín.

Dnes 28.10.2020 sa  po konzultácii  s príslušníkom OS SR podarilo zmeniť jedno miesto na testovanie.

Testovacie miesta sú určené obdobne ako pri voľbách s tým rozdielom, že sa nebudú konať na Mestskom úrade a ani na ZŠ v Strážach.

Obvod č. 1 Stráže – určené miesto na testovanie štadión TJ SPARTAK Stráže.

Vstup bude zo zadnej strany (od potoka Kopánka) od parkoviska. Testovanie bude prebiehať v stanoch na to určených, na tréningovej ploche za ihriskom.

Pri východe budete navigovaní na chodník ku „striedačkám“ a smerom k ulici Záhorácka.

Obvod č. 2 Šaštín – určené miesto testovania KD Šaštín – Štúrova ulica.
 Vstup bude hlavnými dverami východ pri pódiu. Testovanie bude prebiehať  v sále KD. Pri vstupe do KD, vás budú navigovať príslušníci Polície. Po vstupe bude stanovisko administratívy, následne odberné miesto a posledný je čakací priestor na výsledky.

Obvod č. 3 Šaštín – určené miesto na testovanie štadión TJ SLOVAN Šaštín.

Vstup bude hlavnými vchodom z ul. Nádražná.Testovanie bude prebiehať v stanoch na to určených. Pri vstupe do stanov Vás bude navigovať príslušník Polície. Po vstupe bude stanovisko administratívy, následne odberné miesto a posledný je čakací priestor na výsledky.

Pri východe budete navigovaní na chodník "k uličke" za štadionom

Testovanie bude prebiehať 31.10. – 1.11.2020 a nasledujúci víkend 7.11. – 8.11.2020  v nasledujúcich časoch:

Prestávka na obed

13.00-17.00

Prestávka na večeru

Posledný odber sa realizuje 21:30

Každý deň pri testovaní bude prebiehať dezinfekcia priestorov:
Interiér v 3 hodinových intervaloch
Exteriér v 4 hodinových intervaloch

Všetky nové pokyny ohľadne testovania budú občanom oznámené na webovej stránke mesta a mestským rozhlasom.

- maloletí musia mať u seba preukaz poistenca
- dospelí sa preukazujú OP

Dátum vloženia: 28. 10. 2020 11:58