Sprísnenie pravidiel vybavovania občanov na mestskom úrade

Platnosť : od 03.11.2020 do 15.11.2020

Na základe zhoršujúcej sa epidemiologickej situácie v súvislosti s ochorením COVID-19 a vyhlásením núdzového stavu v SR mesto Šaštín-Stráže  sprísňuje podmienky vstupu do budovy mestského úradu.

Žiadame občanov, aby svoje požiadavky vybavovali predovšetkým telefonicky, e-mailom alebo pomocou elektronických formulárov, ktoré sú k dispozícii na oficiálnom webovom sídle mesta.

Platby odporúčame prednostne zrealizovať bankovým prevodom prostredníctvom internet bankingu.  Prosíme minimalizovať hotovostné platby priamo v pokladni MsÚ.

Ak je osobná návšteva budovy mestského úradu nevyhnutná odporúčame, aby sa občania objednávali telefonicky alebo e-mailom na konkrétny stránkový deň a hodinu u konkrétneho zamestnanca mestského úradu.

Kontakty nájdete na mestsky-urad/zamestnanci-msu/?character=A

Tým sa občania vyhnú čakaniu pri vstupe do úradu.

Občanom sa umožní vstupovať do budovy mestského úradu po jednom. Prednostne budú vybavovaní občania, ktorí sa objednali na konkrétny deň a hodinu prostredníctvom mailu alebo telefonicky u konkrétneho zamestnanca MsÚ. Objednaní občania sa nahlásia u zamestnanca centrálneho kontaktného bodu ( podateľňa) a po telefonickom overení budú prednostne vpustení do budovy na vybavenie.

Každý občan je povinný sa preukázať :

-        Certifikátom potvrdzujúcim negatívny výsledok testu na COVID-19

-        Bude zaznamenaný do knihy návštev ( iba počas núdzového stavu)

-        Bude mu zmeraná telesná teplota

Zároveň upozorňujeme občanov  na dodržiavanie  hygienických opatrení:

-        odstup dva metre,

-        vstupovať do budovy len s prekrytím dýchacích ciest,

-        použiť dezinfekciu na  ruky pred vstupom do hlavnej budovy MsÚ z vestibulu,

-        nevstupovať do budovy pri príznakoch respiračného ochorenia a v budove sa zdržovať len nevyhnutný čas potrebný na vybavenie.

Dátum vloženia: 3. 11. 2020 16:19
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 11. 2020 16:21