Žiadosť o nenávratný finančný príspevok na podporu energetickej efektívnosti a využívania OZE vo verejných budovách

KD Šaštín 871 499,- EUR

Vážení občania, dnes by som Vám rád predstavil jeden z ďalších podaných projektových zámerov. V priloženej vizualizácií môžete vidieť KD Šaštín v jeho budúcej podobe. Rozsah prác projektu zahŕňa hlavné aktivity: vypracovanie energetického auditu na predmet projektu, vypracovanie projektovej dokumentácie na predmet projektu, zateplenie obvodového plášťa, zateplenie strešného plášťa, výmena otvorových konštrukcií, modernizácia vykurovacieho systému (fotovoltika, tepelné čerpadlá), rekonštrukcia/modernizácia osvetlenia, zavádzanie energetického manažmentu, realizácia opatrení zlepšujúcich kvalitu vnútorného prostredia, realizácia debarierizačných opatrení, sociálnych zariadení, rozšírenie kapacít kuchyne. Verím, že informovanosť o rozvoji, terajšom a budúcom, Vám prináša pozitívne vnímanie o budúcnosti nášho mesta. Ďakujem vám opäť za neustálu podporu a motiváciu v neľahkých situáciách, ktoré denne práca primátora prináša. Mojou snahou a verím, že aj snahou poslaneckého zboru bude do konca volebného obdobia vytvoriť mesto, na ktoré budú všetky generácie hrdé.

Ing. Radovan Prstek

Dátum vloženia: 30. 5. 2024 14:33