DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V CVČ BEŤÁRIK

Počas slnečného septembrového dňa/16.9.2020/ sme v CVČ zorganizovali už druhý ročník ,,Dňa otvorených dverí“, ktorého hlavným bodom programu bolo prezentovať záujmové útvary praktickou formou. Boli pripravené rôzne stanovištia, kde si mohli deti niečo vyrobiť / tvorivý ateliér/, niečo vyskúmať /veda hrou/,zahrať sa a rozcvičiť sa /pohybové hry/, skúsiť porozmýšľať pri kvíze a tajničkách/čítanie hrou/ a vyskúšať si hmaty v karate. Tiež tu bola výstavka prác zo záujmového útvaru Šikovných ručičiek a deti si mohli vyskúšať aj pocitový chodník a trampolínu.
Od 1. októbra otvárame brány CVČ Betárik a zahajujeme našu činnosť. Tešíme sa každému jednému z vás, že zavíta medzi nás, lebo nás čaká kopec zábavy, pohybu a tvorivosti.

Dátum vloženia: 23. 9. 2020 12:12
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 9. 2020 12:17