Mikuláš, Mikuláš, čo v tom vreci máš?

Kto by sa netešil na Mikuláša? Aj tento rok navštívil naše mesto a pricestoval trocha netradične so svojím teamom na motorkách. Sprievod mu robili anjeli ale aj čerti. Úvod do histórie patril snežnému kráľovi a po ňom sa prítomným prihovoril primátor mesta Ing. Radovan Prstek.

Hneď ako sa Mikuláš usadil do kresla, zahrnulo ho vyše sto detí so svojimi pripravenými básničkami a pesničkami. Všetky boli obdarované plyšovou hračkou alebo sladkosťami.

Program spestrili svojou prítomnosťou Klub Historických Vozidiel, DHZ z nášho mesta, ktorý povozil deti na pekne vysvietenom hasičskom vozidle, jazdu na motorkách spolu s čertom, anjelom či fotografiu s Mikulášom deťom sprostredkoval Iron Rams motoklub, deti sa mohli povoziť i na kolotoči, či vláčiku a o hudobnú zábavu sa postaral Marek Daniš.

Občerstviť ste sa mohli na zabíjačkových špecialitách, klobáskach, langošoch, varenom vínku, punči či domácom pive Šašvár.

Ďakujeme, že ste v hojnom počte prišli a veríme, že ste sa dobre zabavili.

Vďaka patrí Vám všetkým, ktorí ste akýmkoľvek spôsobom pomohli: zamestnanci technických služieb, ZUŠ Jany Kocianovej, Centra voľného času Beťárik a mestského úradu.

Osobitné poďakovanie patrí sponzorom, ktorí v tejto ťažkej finančnej situácii mesta pomohli túto akciu pre deti uskutočniť:

o.z. Synagóga Šaštín, Subestav s.r.o., čokoládovňa Anger, Peter Hrozen, futbalisti TJ Spartak Stráže, Anna Kormanová, Roman Malenovský, Radoslav Malenovský, Miroslav Zouhar, Vašek Zouhar, Lukáš Tisoň, Miroslav Nosek, Radoslav Baránek, Jaroslav Šimek, Mária Prsteková, Kormanová, Cyril Filípek, Anna Prsteková, Kristína Farkašová, František Línek, Marek Šedivý, Mária Vyzváriová, Kristína Pöstenyi, Michal Kvačkaj, Peter Vávra, Ivan Miča, Roman Mozolič, Frederik Packa, Dáša Fodorová, Oto Kozánek, Július Fráner, Timotej Fráner, Stanislav Ralbovský, Dušan Packa, Darina Mihalovičová, Jozef Menšík, Rastislav Slovák, Ivan Černý, Renáta Medňanská, Jana Hencovská, Vladimír Fráner, Peter Majer, Dana Somolányová, Eva Matlovičová, Viera Danielová, Erik Fábry, Marián Stanický, Mária Demianová, Anna Klokočková, Kornélia Prsteková, Edita Phan, Milan Daniel, Tomáš Havlíček, Rozália Slováková, Milan Daniel, Helena Danišová, Jana Ralbovská, Helena Reháková, Barbora Klemonová, Alena Drinková a mnoho ďalších.

Ešte raz veľká vďaka  Vám všetkým

Ing. Radovan Prstek

Viac fofo