Posielam pozdrav a malú kytičku, aby potešila najlepšiu mamičku

Milé naše mamičky a staré mamičky!

Dovoľte mi, aby som Vás čo najsrdečnejšie pozdravil a poprial Vám všetko najlepšie.

V mene svojom, ale aj v mene Vašich detí Vám chcem veľmi pekne poďakovať za každé milé slovo, za starostlivosť, opateru a lásku, ktorou zahŕňate nielen svoje deti, ale aj svoje rodiny.

Prijmite srdečné blahoželanie a slová úprimnej vďaky za všetko, čo robíte nielen pre svojich najbližších, ale pre nás všetkých. Zostaňte aj naďalej zdravé, krásne, milé a šírte okolo seba radosť, optimizmus a dobrú náladu. To Vám zo srdca želám.

Ing. Radovan Prstek                                                                                                                                                 primátor

Dátum vloženia: 10. 5. 2024 7:44
Dátum poslednej aktualizácie: 10. 5. 2024 7:50