Slávnostne otvorenie Centra integrovanej zdravotnej starostlivosti

Dlho očakávané a potrebné stredisko zdravotnej starostlivosti je otvorené od pondelka2. mája 2022

Dňa 29. apríla sa konalo slávnostné otvorenie Centra integrovanej zdravotnej starostlivosti. Po príhovore primátora mesta Mgr. Jaroslava Suchánka, mali občania možnosť si pozrieť nové priestory ambulancií, privítali sa so svojimi lekárkami, lekármi a sestričkami, z ambulancií si odniesli milé darčeky. Primátor nášho mesta si takisto pripravil prezenty vo forme vitamínov. Po prehliadke sa občania občerstvili na nádvorí nového centra. Srdečná vďaka patrí milému spevokolu z Jednoty dôchodcov Šaštín-Stráže, pani Elenke Ovečkovej za spríjemnenie pekných chvíľ a pátrovi Ondrejovi Kentošovi, ktorý novému stredisku požehnal.

Krásna nová budova je k dispozícii nie len občanom nášho mesta od pondelka 2. mája 2022.

Dátum vloženia: 4. 5. 2022 7:53
Dátum poslednej aktualizácie: 4. 5. 2022 8:01